NASZE PRODUKTY

Home    |    PRODUKTY

SYSTEM
FUSIOTERM

Fusiotherm® to uniwersalny system rur i złączek polipropylenowych dla instalacji wody zimnej, ciepłej, centralnego ogrzewania, sprężonego powietrza i instalacji technologicznych. System oferuje rury PN l0, PN 20 oraz stabilizowane (Stabi) z perforowaną wkładką aluminiową lub rury zbrojone włóknem szklanym (Stabi Glass). Zakres średnic od 16 do 160 mm. blisko 400 kształtek i łączników. Kształtki łączone są z rurami metodą zgrzewania czyli fuzji termicznej, stąd nazwa systemu-fusiotherm®.

SYSTEM
BOR-PLUS

System BOR-PLUS®: to system rur i złączek polipropylenowych dla instalacji wody zimnej, ciepłej i centralnego ogrzewania. Specjalna budowa kształtek o najniższych oporach hydraulicznych na rynku, podwyższonej odporności na ciśnienie (klasa PN25) jak również zastosowanie rur stabilizowanych (w klasie PN20) do ciepłej wody czy cyrkulacji bezprośrednio wpływają na koszty eksploatacji.

WĘZŁY KOMPAKTOWE
DANFOSS

Zakres węzłów kompaktowych dla układów ciepłowniczych firmy Danfoss obejmuje: – Podgrzewacze (c.w.u.) – Małe węzły kompaktowe dla układów grzewczych i przygotowania c.w.u. bezpośrednie i pośrednie. – Średnie i duże węzły kompaktowe dla układów grzewczych, instalacji klimatyzacyjnych oraz systemów przygotowania c.w.u. – Węzły kompaktowe przystosowane do 25-3000 mieszkań lub wydajności nie przekraczającej 25 MW. 

SYSTEM
KANALIZACYJNY
MAGNAPLAST

Zakres systemów kanalizacyjnych Magnaplast® obejmuje: – HTplus: system kanalizacji wewnętrznej dostępny w kolorze białym i szarym. Zakres średnic od 32 do 160mm. – KG: system kanalizacji zewnętrznej, produkowane z termoutwardzalnego polichlorku winylu w kolorze pomarańczowo-brązowym. Zakres średnic od 110 do 500mm. 

SYSTEM
AQUATERM

System aquatherm®: to system wodnego ogrzewania podłogowego, realizowany w oparciu o rury, z powłoką antydyfuzyjną, z polibutylenu lub polietylenu PE – RT. Oferta zawiera wszystkie niezbędne do realizacji elementy i urządzenia. 

GRZEJNIKI
PŁYTOWE
COSMONOWA, PURMO

Grzejniki płytowe to połączenie najwyższych wymagań technicznych i jakościowych oraz doskonałego wzornictwa. Wszystkie grzejniki płytowe przeznaczone do zastosowania w najróżniejszych pomieszczeniach, ujmują poprzez szczególne właściwości techniczne oraz nowatorski design. W ten sposób płaskie i asymetryczne prowadzenie wody kanałami stwarza możliwość szybkiej regulacji przy nieznacznej zawartości wody w układzie. Dzięki inteligentnej koncepcji produktu najwyższą wydajność osiąga się nawet przy najniższej temperaturze pracy, co zapewnia dobre samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu, przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu energii. Grzejniki są przystosowane do pracy w jedno- i dwururowych instalacjach. Grzejniki płytowe mają wszelkie dopuszczenia na rynek polski 

Skontakuj się z nami